Limitovaná a otevřená edice, způsoby adjustace

Galerijní limitovaná edice

Počet tisků od jedné fotografie je dopředu omezen. Každá fotografie je samostatně na druhé straně číslovaná pořadovým číslem a množstvím kusů v sérii. Zároveň je signovaná autorem. Pokud je fotografie adjustovaná, z druhé strany rámu je uvedená identická informace. Fotografie si je možné prohlédnout v Galerijní limitované edici.

Fotografické obrazy z Galerijní limitované edice jsou k dispozici buď v tisku, nebo adjustované několika způsoby.

Exkluzivní adjustace do skleněného prochotěsného rámu
Tisk na fotopapír HP Premium Plus Photo Paper Satin 246g/m2, kašírování na hliníkovou sedvičovou desku tloušťky 3 mm, vložení do prachotěsného skleněného rámu se skleněnými okraji, utěsnění vložené hliníkové desky ke skleněné hraně silikonem, nalepení závěsu.

Hliník
Tisk na fotopapír HP Premium Plus Photo Paper Satin 246g/m2, kašírování na hliníkovou sedvičovou desku tloušťky 3 mm, nakašírování UV laminace, nalepení závěsu. Variantně zarámování tenkým černým hliníkovým rámečkem Nielsen.

Otevřená edice

Počet tisků od jedné fotografie není dopředu omezen. Každá fotografie je samostatně signovaná autorem. Pokud je fotografie adjustovaná, autorova signatura je uvedena na druhé straně rámu. Fotografie si je možné prohlédnout v Galerii fotografií.

Fotografické obrazy z Otevřené edice jsou k dispozici buď v tisku, nebo adjustované několika způsoby.

Hliník
12ti barevný tisk pigmentovými inkousty na fotopapír HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper 260g/m2, barevná stálost 200 let při umístění v interiéru mimo přímé sluneční světlo, kašírování na sendvičovou hliníkovou desku tloušťky 3 mm, ochraná UV laminace, dva hliníkové závěsy.

Akrylátová deska
12ti barevný tisk pigmentovými inkousty na fotopapír HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper 260 g/m2, barevná stálost 200 let při umístění v interiéru mimo přímé sluneční světlo, kašírování tisku zezadu na akrylátovou desku tloušťky 6 mm, nakašírování zadní nosné desky, dva hliníkové závěsy.

Plátno na rámu
12ti barevný tisk pigmentovými inkousty na HP Professional Matte Canvas 430g/m2, barevná stálost 200 let při umístění v interiéru mimo přímé sluneční světlo, napnutí na dřevěný rám, ochraná UV vrstva, obrazový závěs.

Licenční podmínky

Zakoupením fotografického obrazu si pořizujete licenci na užití dodaného díla v hmotné formě dle požadavku z objednávky. Licencí na vás nepřechází žádným způsobem autorství díla. Pokud budete dílo veřejně vystavovat, musíte viditelně a jasně uvést autora díla. Dílo nesmíte v žádném případě kopírovat, rozmnožovat, využívat ke komerčním účelům či jinak porušovat autorská práva daná patřičnými zákony a ustanoveními.

Obchodní a dodací podmínky

Na základě vaší objednávky bude fotoobraz vytištěn/vyroben, pokud nebude na skladě. Platba za objednávku je vyžadována předem – bankovním převodem. Dodávka u malých formátů přepravní službou, velké formáty osobně dle dohody. Každý obraz je zabalen v přepravním kartonu. Dodávku je možné dle aktuálního znění zákona vrátit v původním obalu, kompletní a neporušené.